Kalendář akcí
                                     Kaledář sportovních akcí 2006
    Svaz technických sportů Prácheňsko

Jsou uvedeny jen vyšší akce -bez klubových přeborů a veřejných soutěž

KALENDÁŘ  STŘELECKÝCH A BRANNÝCH  SOUTĚŽÍ  A  AKCÍ   2016

 

 
     
             
Kód Název soutěže nebo akce Kolo Ročník Disciplíny  Termín konání Místo konání Pořadatel 
PŘEBORY  ČESKÉ  REPUBLIKY  SBTS  ČR
B1 Mistrovství České republiky   VIII. Laserové zbraně 2.4.2016 Kunovice SBTS Kunovice
B1 Mistrovství České republiky   XVIII. Střelecké štafety trojic 21.5.2016 Louny Chlum SBTS SČS Louny
B1 Mistrovství České republiky   XVIII. Střelecký víceboj mládeže 4.-5.6.2016 Srnčí SBTS Moravská Třebová
B1 Mistrovství České republiky   XXII. Střelecký víceboj SBTS ČR 24.9.2016 Moravská Třebová SBTS Moravská Třebová
B1 Soubojové hry České republiky   XI. Střelecké souboje dvojic a jednotlivců 1.10.2016 Louny Chlum SBTS ČR, SČS, ČMSJ
B1 MČR - Memoriál Bernarda Nechvíly   XXIII. Branný víceboj mládeže 30.9.-1.10.2016 Prudká SBTS Svatoslav
KVALIFIKAČNÍ  PŘEBORY  VE  STŘELECKÉM  VÍCEBOJI  SBTS  ČR
B2 Kvalifikační přebor     Střelecký víceboj SBTS 23.4.2016 Svitavy SBTS Alfa Svitavy
B2 Kvalifikační přebor   XVI. Střelecký víceboj SBTS ČR 25.6.2016 Louny Chlum SBTS SČS Louny
B2 Kvalifikační přebor     Střelecký víceboj SBTS ČR  25.6.2016 Napajedla SSK SBTS Kunovice
KVALIFIKAČNÍ  PŘEBORY  VE  STŘELECKÝCH  ŠTAFETÁCH  TROJIC  SBTS  ČR
B2 Kvalifikační přebor     Střelecké štafety trojic  19.3.2016 Svitavy SBTS Alfa Svitavy
B2 Kvalifikační přebor     Střelecké štafety trojic 9.4.2016 Beroun SBTS Praha 7
B2 Kvalifikační přebor   XVII. Střelecké štafety trojic  16.4.2016 Louny Chlum SBTS SČS Louny
B2 Kvalifikační přebor     Střelecké štafety trojic  16.4.2016 Vojkovice SBTS Vojkovice
KONGRES SBTS ČR
F Kongres SBTS ČR     Dle programu jednání 10.9.2016 Praha Rada SBTS ČR
JEDNÁNÍ  RADY  SBTS  ČR
F Jednání Rady SBTS ČR     Dle programu jednání 23.4.2016 Praha Rada SBTS ČR
F Jednání Rady SBTS ČR     Dle programu jednání   Praha Rada SBTS ČR
F Jednání Rady SBTS ČR     Dle programu jednání 3.12.2016 Praha Rada SBTS ČR
ŠKOLENÍ  A  SEMINÁŘ  ROZHODČÍCH  SBTS  ČR
G Školení a seminář rozhodčích SBTS ČR 1.   Dle programu školení 23.1.2016 Louny   SMK Rady SBTS ČR
G Školení a seminář rozhodčích SBTS ČR 2.   Dle programu jednání 30.1.2016 Moravská Třebová SMK Rady SBTS ČR
MEZINÁRODNÍ  EXTRALIGA  REPIKO
D1 Mezinárodní  extraliga Repiko - MČR 1. XVII. Kolektivní střelba Repiko expres 26.3.2016 Luleč KVZ Vyškov město
D1 Mezinárodní  extraliga Repiko - MČR 2. XVII. Kolektivní střelba Repiko expres 9.4.2016 Březová KVZ Karlovy Vary
D1 Mezinárodní  extraliga Repiko - MČR 3. XVII. Kolektivní střelba Repiko expres 14.5.2016 Mokrá KVZ Mokrá
D1 Mezinárodní  extraliga Repiko - MČR 4. XVII. Kolektivní střelba Repiko expres 4.6.2016 Most Čepirohy SBTS, KVZ Most
D1 Mezinárodní  extraliga Repiko - MČR 5. XVII. Kolektivní střelba Repiko expres 9.7.2016 Žalany SBTS, KVZ Teplice
D1 Mezinárodní  extraliga Repiko - MČR 6. XVII. Kolektivní střelba Repiko expres 13.8.2016 Luleč KVZ Vyškov město
D1 Mezinárodní  extraliga Repiko - MČR F. XVII. Kolektivní střelba Repiko expres 3.9.2016 Louny Chlum SČS
MISTROVSTVÍ  EVROPY
A2 Mistrovství Evropy            
INFORMACE  PRO  ČLENY  SBTS  ČR
B1 Mistrovství České republiky   XII. Akční rojnice+domino+sprint z VPs 30.4.2016 Louny Chlum SČS
B1 Mistrovství České republiky    XXXI. Střelecký víceboj SVZ ČR 18.6.2016    
B1 Mistrovství České republiky - veteráni   XX. Střelecký víceboj SVZ ČR 19.6.2016    
B1 Mistrovství České republiky   V. Útočná puška 6.8.2016 Nečichy SKP Unitop Louny
B1 Mistrovství České republiky  F.   Českomoravský pohár 8.10.2016    
B1 Mistrovství České republiky SVZ ČR F. XXI. Střelecké souboje dvojic z VPs,VRs 15.10.2016    
B1 Mistrovství ČR - Setkání mistrů    XIX. Mířená střelba na přesnost VPs,VRs 22.10.2016    
KALENDÁŘNÍ  SOUTĚŽE  A  AKCE  ZO  SBTS ČR
C3 Novoroční výstřel   XIX. Akční rojnice+domino VPs -12.00 hod.   1.1.2016 Louny Chlum SBTS SČS Louny
C4 Střelba vojenské historie   XXVIi. Vojenská historie, předovky 9.1.2016 Beroun SBTS Beroun
D3 Zimní liga ve střelbě   XVII. VPs,VRs 10.1.2016 Beroun SBTS Beroun
C1 Pohárový závod LOS 2016 4. XI. Lidová obranná střelba 16.1.2016 Otrokovice Guncenter
E První rána     VPs 15+15 17.1.2016 Písek STSP-KVZ Písek 
F Členská schůze MKSBTS - SK     Vyhodnocení činosti 19.1.2016 Beroun SBTS Beroun
C2 Noční střelby SČS    XII. Mířená, akční VPs - 18.00 hodin 22.1.2016 Louny Chlum SBTS SČS Louny
C4 Memor.Jaromíra Šindeláře   XV. VzPu 20 vleže 23.1.2016 ZŠ Kunovice SSK SBTS Kunovice
D3 Zimní liga ve střelbě     VPs,VRs 31.1.2016 Beroun SBTS Beroun
C1 Pohár presidenta SČS   XXI. Mířená VPs,VRs 5+20, terč 135 P 6.2.2016 Louny Chlum SBTS SČS Louny
D2 Krušnohorská střelecká liga 1. XXXIII. Mířená VPs,VRs 5+20, terč 135 P 6.2.2016 Louny Chlum SBTS,SVZ,SČS
C4 Přesnost jednoruč.     VPs 15+15,levá ruka,pravá ruka 7.2.2016 Písek STSP-KVZ Písek 
C4 Střelba vojenské historie     Obdoba lovu na Aljašce 13.2.2016 Beroun SBTS Beroun
C4 Přebor SSK Kunovice – jednotlivci   III. Optická střelba 13.2.2016 ZŠ Kunovice SSK SBTS Kunovice
D3 Zimní liga ve střelbě     VPs,VRs 21.2.2016 Beroun SBTS Beroun
C1 Pohárový závod LOS 2016 5. XI. Lidová obranná střelba 27.2.2016 Otrokovice Guncenter
C4 Střelecký duel  (souboje jednotlivci)   XIV. Souboje jednotlivců VPs + VRs 5.3.2016 Moravská Třebová SBTS Moravská Třebová
B3 Střelecký přebor SČS    XXIII. Střelecký víceboj VPs,VRs  5.3.2016 Louny Chlum SBTS SČS Louny
C4 Všestrannost     MPi,MPu 6.3.2016 Písek STSP-KVZ Písek 
C2 Pukavec 2016   XVI. Střelecký víceboj 12.3.2016 Svitavy SBTS Alfa Svitavy
C2 Velký memoriál SČS    XXI. Souboje jednotlivců VPs + VRs 12.3.2016 Louny Chlum SBTS SČS Louny
C4 Střelba vojenské historie     Vojenská historie, předovky 12.3.2016 Beroun SBTS Beroun
D3 Zimní liga ve střelbě     VPs,VRs 13.3.2016 Beroun SBTS Beroun
C1 Pohárový závod LOS 2016 6. XI. Lidová obranná střelba 19.3.2016 Otrokovice Guncenter
D2 Krušnohorská střelecká liga 2. XXXIII. Střelecký víceboj 19.3.2016 Rakovník SBTS ČR, SVZ ČR, SČS
H Soutěž o velikonoční vejce   XXVI. Malby obrázků- MŠ 21.3.2016 Beroun SBTS Beroun 21.3.-26.3.2016
E Velikonoční pomlázka     Laserová puška 21.3.2016 Budova TSL LN SBTS Zálesák Louny
D2 Krušnohorská střelecká liga 3. XXXIII. VPs,VRs 5+15,77P, UPu 100y,135P 2.4.2016 Žalany SBTS ČR,SVZ ČR, SČS
C4 Střelba vojenské historie     Vojenská historie, předovky 2.4.2016 Beroun SBTS Beroun
C3 Jarní střílení   XII. VPs,VRs 3.4.2016 Beroun SBTS Beroun
H Soutěž leteckých modelů   XV. RCV2 10.4.2016 Hostomice SBTS Beroun  
E Přesnost      MPs 10+10+10 10.4.2016 Písek STSP-KVZ Písek 
C4 Puška - seriál     Dle propozic 16.4.2016 Moravská Třebová SBTS Moravská Třebová
H Historické modely   II. ARC -AZ, ARC 16.4.2016 Hostomice SBTS Beroun
B2 Oblastní závody biatlonu   XXVI. Soutěž jednotlivců 16.4.2016 Beroun SBTS Beroun
D2 Krušnohorská střelecká liga 4. XXXIII. Střelecký víceboj VPs,VRs, UPu  23.4.2016 Mariánská skála SBTS ČR,SVZ ČR, SČS
B3 Okresní přebor   IV. Myslivecký čtyřboj 23.4.2016 Beroun SBTS Beroun
C3 Pohár osvobození Kunovic a přebor SSK   I. VPs mířená,Combat 23.4.2016 Napajedla SSK SBTS Kunovice
C1 Pohárový závod LOS 2016 7. XI. Lidová obranná střelba 30.4.2016 Otrokovice Guncenter
C1 Pálení na čarodějnice   XVII. Dle propozic 30.4.2016 Moravská Třebová SBTS Moravská Třebová
H Pálení čarodejnic   XVI. Soutěže- oheň 30.4.2016 Beroun SBTS Beroun
C4 Pohár Osvobození Kunovic    XIV. VzPu 20 a VzPi  20 - přebor SSK 30.4.2016 ZŠ Kunovice SSK SBTS Kunovice
C1 Memoriál "Petra Valenty"   XX. Voj. Opak. Pu,Pi/Re, model do r.1945 1.5.2016 Trutnov - Babí KVH Trutnov
C1 Střelecký víceboj ze vzduch. zbraní   II. VzPu + VzPi - Open a Standard 1.5.2016 korespondenční SBTS Zálesák Louny 1.-15.5.2016
B4 Svitavský šmelc I.  (upravené IPSC)   V. Závod v duchu pravidel IPSC 7.5.2016 Svitavy SBTS Alfa Svitavy
C1 Westernové souboje dvojic   XIII. Souboje dvojic 7.5.2016 Vojkovice SBTS Vojkovice
H Historické modely   II. TEXACO, 1/2 TEXACO 7.5.2016 Hostomice SBTS Beroun
C1 10 ran a dost - Čelákovický pohár 8. XI. Lidová obranná střelba 7.5.2016 Čelákovice SSK Čelákovice
E LOS puška (pohárový závod)   V. Dynamická střelba  - 5 až 6stage 8.5.2016 Žalany SBTS, KVZ Teplice
C4 Pohár osvobození     VPs 10+10+10 8.5.2016 Písek STSP-KVZ Písek 
C4 Brokovnice     Dle propozic 14.5.2016 Moravská Třebová SBTS Moravská Třebová
C2 Superveteráni    III. Tajné střelby od 60 let výše 14.5.2016 Louny Chlum SBTS SČS Louny
C4 Střelba vojenské historie     Malá odstřelovačka 22 LR 14.5.2016 Beroun SBTS Beroun
C3 Vojenská puška     VPu 14.5.2016 Milevsko STSP-SSK Milevsko 
C3 Májová cena ve střelbě   XXVi. Malorážka PU, PI 15.5.2016 Beroun SBTS Beroun
H Náborová akce pro děti    XI. Střelba vzduchovka, běh 17.5.2016 Beroun SBTS Beroun
C1 Pohárový závod LOS 2016 9. XI. Lidová obranná střelba 21.5.2016 Otrokovice Guncenter
C4 Střelba vojenské historie     Vojenská historie, předovky 21.5.2016 Beroun SBTS Beroun
C3 Královské střílení 2016   VII. VzPu 21.5.2016 Areál Jízdy králů SSK SBTS Kunovice
D2 Krušnohorská střelecká liga 5. XXXIII. Střelecký víceboj VPs,VRs  22.5.2016 Halda Mayrau SBTS ČR,SVZ ČR, SČS
H Soutěž leteckých modelů     RCV2 22.5.2016 Hostomice SBTS Beroun
E Branný čundr     Branný pobyt v přírodě vč. nocování 27.5.2016 Džbánsko SBTS Zálesák Louny 27.-29.5.2016
C3 Jarní mířenka     SP 30+30 28.5.2016 Hostinné SBTS Hostinné
H Den děti pro MŠ   XXVI. Různé soutěže 1.6.2016 Beroun SBTS Beroun
H Den dětí pro příchozí    XXVI. Různé soutěže 1.6.2016 Beroun SBTS Beroun
H Výstava leteckých modelů   XXV. modely letadel aut a vojenské techniky 1.6.2016 Beroun SBTS Beroun
C1 Svitavská obranka 10. XI. Lidová obranná střelba 4.6.2016 Svitavy Alfa Svitavy
C1 Svitavská obranka     Pohárový LOS 4.6.2016 Svitavy SBTS Alfa Svitavy
H Dětský den SČS     Zábavné soutěže pro mládež 4.6.2016 Louny Chlum SBTS SČS Louny
B4 Soutěž myslivců   XIi. Malorážka 4.6.2016 Beroun SBTS Beroun
C4 Stoleťáci      VPs 10+10+10 5.6.2016 Písek STSP-KVZ Písek 
C1 Pohárový závod LOS 2016 11. XI. Lidová obranná střelba 11.6.2016 Otrokovice Guncenter
B4 Svitavský šmelc II. (upravené IPSC)   V. Závod v duchu pravidel IPSC 11.6.2016 Svitavy SBTS Alfa Svitavy
C3 Hostinský víceboj     VPs,VRs 11.6.2016 Hostinné SBTS Hostinné
C2 Párty s broky   XXI. Broky- trap, lovecké kolo, akční 11.6.2016 Třeskonice SBTS SČS Louny 10.-11.6.2016
H Svatoslavská ŠLAPKA   XIX. Cyklozávod 11.6.2016 Svatoslav SBTS Svatoslav
C3 VC Vojkovic o pohár OÚ   XVII. Střelecký víceboj MPu,SP,STM  11.6.2016 Vojkovice SBTS Vojkovice
C4 Střelba vojenské historie     Vojenská historie, předovky 11.6.2016 Beroun SBTS Beroun
E Meziklubová soutěž 4 zbraně   XVII 4 discipliny 18.6.2016 Kadaň KVZ+SBTS Chomutov
C3 Letní veteránka     VPs,VRs 2.7.2016 Hostinné SBTS Hostinné
C4 Střelba vojenské historie     Vojenská historie, předovky 2.7.2016 Beroun SBTS Beroun
E Střílení naruby     VPs 30 ran 3.7.2016 Písek STSP-KVZ Písek 
H Dětský tábor     Branně turistický LDT 4.7.2016 Budislav SBTS Zálesák Louny 4.-11.7.2016
C1 Memoriál Jiřího Mana   V. VP,SP (velkorážná a sport.pistole) 6.7.2016 Písek STSP-SSK Dukla Písek 
C1 Svitavská obranka 12. XI. Lidová obranná střelba 16.7.2016 Svitavy Alfa Svitavy
C1 Svitavská obranka     Pohárový LOS 16.7.2016 Svitavy SBTS Alfa Svitavy
C2 Lounský revolver   VII. VRs- mířená, akční 16.7.2016 Louny Chlum SBTS SČS Louny
E Všestranný střelec   XII. Klubový závod z růných zbraní 23.7.2016 Svitavy SBTS Alfa Svitavy
C1 10 ran a dost - Čelákovický pohár 13. XI. Lidová obranná střelba 30.7.2016 Čelákovice SSK Čelákovice
C4 Memoriál Eduarda Vanderky   I. VPs 10+10+10 7.8.2016 Písek STSP-KVZ Písek 
A3 Střelecká tvůrčí říje- mezinárodní   XII. Tajný závod VPs - grilování 13.8.2016 Louny Chlum SBTS SČS Louny
H Soutěž leteckých modelů     RCVS 13.8.2016 Hostomice SBTS Beroun
C4 Střelba vojenské historie     Vojenská historie, předovky 13.8.2016 Beroun SBTS Beroun
C1 Memoriál Jirky Cibocha   XIV. Dle propozic 20.8.2016 Moravská Třebová SBTS Moravská Třebová
C4 Přebor SSK - Branný víceboj - jednot.   II. VzPu,azimut,překážky,granát 27.8.2016 ZŠ Kunovice SSK SBTS Kunovice
C1 Pohárový závod LOS 2016 14. XI. Lidová obranná střelba 3.9.2016 Otrokovice Guncenter
C3 Souboje     VPs,VRs 3.9.2016 Hostinné SBTS Hostinné
C1 Velká cena SČS   XXXVIII. Repiko expres 3.9.2016 Louny Chlum SBTS SČS Louny
C4 Střelba vojenské historie     Vojenská historie, předovky (Klepáček) 3.9.2016 Beroun SBTS Beroun
C3 Memoriál F/Stq.Jana Jeřábka AFM     VPu 3.9.2016 Milevsko STSP-SSK Milevsko 
C4 Čimelická růže     VPs 10+10+10+5+5 4.9.2016 Písek STSP Písek-ZO Čimelice
D1 Severočeský pohár IPSC  6. XI. Dynamická střelba - cca 6 - 8 stage, prematch 10.9.2016 Žalany KPS Teplice
C2 Střelecký víceboj SBTS     Střelecký víceboj SBTS 10.9.2016 Svitavy SBTS Alfa Svitavy
D2 Krušnohorská střelecká liga 6. XXXIII. Mířená, b-VPs 10.9.2016 Most Čepirohy SBTS ČR, SVZ ČR, SČS
C1 Memoriál Pavlíny  Kawulokové     STM30, LM 30 10.9.2016 Vojkovice SBTS Vojkovice
D1 Severočeský pohár IPSC 6. XI. Dynamická střelba - cca 6 - 8 stage, hlavní závod 11.9.2016 Žalany KPS Teplice
B1 Mistrovství ČR LOS 2016 15. XI. Lidová obranná střelba 17.9.2016 Čelákovice SSK Čelákovice
H Výroční kratochvílné střelby   XXXX. Pu,Pi,Re, - předovky, černý prach 24.9.2016 Trutnov - Babí KVH Trutnov
C3 Podzimní mířenka     VPr, VPs 30+30 1.10.2016 Hostinné SBTS Hostinné
C1 Tajný závod   XV. Dle propozic 1.10.2016 Moravská Třebová SBTS Moravská Třebová
C1 Pohár ze služ. zbraní CZ Uher. Brod     Pistole,puška 1.10.2016 Písek STSP-Klub střel.sportů  8.10.2016
C4 Zlatá Otava     VPs 10+10+10+padací terče 2.10.2016 Písek STSP-KVZ Písek 
D2 Krušnohorská střelecká liga 7. XXXIII. Mířená VPs 3, rychlopalba  8.10.2016 Kadaň SBTS ČR, SVZ ČR, SČS
C4 Brokovnice     Dle propozic 8.10.2016 Moravská Třebová SBTS Moravská Třebová
C4 Střelba vojenské historie     Vojenská historie, předovky 8.10.2016 Beroun SBTS Beroun
C3 Pohár Města Milevska     VPs,VRs 8.10.2016 Milevsko STSP-SSK Milevsko
C1 Pohárový závod LOS 2016 16. XI. Lidová obranná střelba 15.10.2016 Otrokovice Guncenter
C2 Podzimní cena sponzorů   XIV. VPs,VRs 5+15 135P, domino, Útočná puška 100 m 15.10.2016 Žalany SBTS, KVZ Teplice
H Drakiada   XXV. Draci 16.10.2016 KR. Dvůr SBTS Beroun
C3 Podzimní střílení   XII. Vps,VRs 16.10.2016 Beroun SBTS Beroun
C1 10 ran a dost - Čelákovický pohár 1. XI. Lidová obranná střelba 17.10.2016 Čelákovice SSK Čelákovice
D1 Puška IPSC nebo LOS   IV. Dynamická střelba - cca 6 stage, prematch 22.10.2016 Žalany KPS/KVZ Teplice
B1 TipTop   III. Akční rojnice dvojic speciál 22.10.2016 Louny Chlum SBTS SČS Louny
C1 Westerny, předovky mířené střílení   VII. Westernové a předovky 22.10.2016 Vojkovice SBTS Vojkovice
D1 Puška IPSC nebo LOS   IV. Dynamická střelba - cca 6 stage, hlavní závod 23.10.2016 Žalany KPS/KVZ Teplice
C3 Hostinská  7,65     VPs,VRs pouze ráže 7,65 Br 29.10.2016 Hostinné SBTS Hostinné
H Lampionový průvod   IV. Lampiony 30.10.2016 Svatoslav SBTS Svatoslav
C1 Pohárový závod LOS 2016 17. XI. Lidová obranná střelba 5.11.2016 Otrokovice Guncenter
C2 Podzimní závod     Závod tříčlenných družstev 5.11.2016 Svitavy SBTS Alfa Svitavy
D2 Krušnohorská střelecká liga 8. XXXIII. Mířená 5+20,135P, Rojnice 5.11.2016 Žatec SBTS ČR,SVZ ČR, SČS
C1 Memoriál Jana Maria Bartoše   XXXVIII. Mířená 5+20,135P, Rojnice 5.11.2016 Žatec SBTS SČS Louny
C3 Memor.Oldřicha Janáčka   VII. VzPu 20 a VzPi  20 5.11.2016 ZŠ Kunovice SSK SBTS Kunovice
D3 Zimní liga ve střelbě   XVIII. VPs,VRs 6.11.2016 Beroun SBTS Beroun
C4 Přesnost     VPs 15+15 6.11.2016 Písek STSP-KVZ Písek 
C4 Střelba vojenské historie     Vojenská historie, předovky 12.11.2016 Beroun SBTS Beroun
C1 Pohárový závod LOS 2016 2. XI. Lidová obranná střelba 14.11.2016 Otrokovice Guncenter
C1 Podzimní střelecká soutěž  3. XI. Lidová obranná střelba 15.11.2016 Žalany SBTS, KVZ Teplice, LEX
C4 Puška - seriál     Dle propozic 19.11.2016 Moravská Třebová SBTS Moravská Třebová
F Kongres SČS   XXXV. Dle programu jednání 24.11.2016 Louny TSL SBTS SČS Louny
D3 Zimní liga ve střelbě     VPs,VRs 27.11.2016 Beroun SBTS Beroun
C4 Mikulášský paprsek   II. Optická střelba 28.11.2016 ZŠ Kunovice SSK SBTS Kunovice
C4 Puška - seriál     Dle propozic 3.12.2016 Moravská Třebová SBTS Moravská Třebová
C4 Střelba vojenské historie     Vojenská historie, předovky 3.12.2016 Beroun SBTS Beroun
F Výroční schůze KVH     Roční vyhodnocení 3.12.2016 Beroun SBTS Beroun
H Mikulášká besídka   XVI. Čert, Mikuláš- přednášení básní 5.12.2016 Beroun SBTS Beroun
C1 Vánoční kapr   XXIV. Dle propozic 10.12.2016 Moravská Třebová SBTS Moravská Třebová
C2 Vánoční střelecké rodeo   XXIII. Střelecké soutěže speciál VPs 10.12.2016 Louny Chlum SBTS SČS Louny
C3 Vánoční kapr     VzPu 10.12.2016 Vojkovice SBTS Vojkovice
C3 Mikulášská diabolka   XV. VzPu 20 a VzPi  20 10.12.2016 ZŠ Kunovice SSK SBTS Kunovice
E Poslední rána     VPs 10+10+10 11.12.2016 Písek STSP-KVZ Písek 
E Čertovské střílení   IV. VzPu 17.12.2016 ZŠ Kunovice SSK SBTS Kunovice
D3 Zimní liga ve střelbě     VPs,VRs 18.12.2016 Beroun SBTS Beroun
E O vánočního kapra     Laserová puška 19.12.2016 Budova TSL LN SBTS Zálesák Louny
H Rozloučení s rokem 2016   XXI. Společenská akce SČS-9.00-24.00 hod. 30.12.2016 Louny Chlum SBTS SČS Louny
E Poslední rána   IX. VPs,VRs 5+30 levá, pravá, ÚPu,brokovnice, výroční terč 30.12.2016 Žalany SBTS, KVZ Teplice
B4 Předsilvestrovské střílení     Závod v duchu pravidel IPSC 31.12.2016 Svitavy SBTS Alfa Svitavy
C3 Poslední rána roku   I. VPs,VRs 31.12.2016 Beroun SBTS Beroun